Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 AvVirrRuSsI

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: AvVirrRuSsI    Thu Dec 30, 2010 3:58 pm

Emri Sn1per

Mbiemri Une vet Very Happy

Vendlindja NE Shtepi

ju pershendesim dhe shpresojm te jeni te knaqur me dhuratat tona Smile


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
AvVirrRuSsI
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Prezanto Veten-
Kërce tek: