Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta aktivizojm Guest user account?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Si ta aktivizojm Guest user account?    Thu Dec 30, 2010 3:47 pm

Si ta aktivizojm Guest user account?

Guest user account aktivizohet ne kete menyre:

Start > Control Panel

Klikojm User Accounts


Dhe klikojm Guest

Per ta aktivizuar klikojm Turn On the Guest Account
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ta aktivizojm Guest user account?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Informatika :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: